Foshan Nanhai Pinsanon Metal Ürünleri Ltd

Kaliteli paslanmaz çelik döküm, kaliteli bir yaşam yaratma.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd.

iyi kalite Soğuk çekilmiş dikişli borular satış için
iyi kalite Soğuk çekilmiş dikişli borular satış için
Şirketinizin mükemmel ürün kalitesi ve özenli satış sonrası hizmeti, uzun vadeli işbirliğimiz için garanti vermektedir.

—— Charly

Güzel hizmet ~ Biz geçici bir işbirliği olacak! Dürüst ve sorumlu insanlar !!!

—— David

Çok güzel bir insan, her şey hızlı koşuyor, kısa sürede borular alıyor, memnun.

—— Mona

Ürettikleri paslanmaz çelik güzel ve dayanıklı ve fiyatı makul. Çalışanlar da müşterileri için çok istekli. Pinsanon ile iş yapmak çok iyi bir deneyim olacak!

—— Parsons

Ben sohbet şimdi

Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd. Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd. Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd. Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd. Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sanon
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 44200000-59000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%

Foshan Nanhai Pinsanon Metal Ürünleri Ltd

Foshan Nanhai Pinsanon Metal Ürün Co. Nanhai Bölgesi, Foshan City, Çin'de büyük bir paslanmaz çelik üretim üssü bulunmaktadır. Rahat ulaşım ve zarif ortamın tadını çıkarıyoruz.

   

Firmamız araştırma, geliştirme, üretim, pazarlama ve servis entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur. Her türlü dekorasyon tüpleri, sıvı sistem tüpleri, gaz sistemi tüpleri ve kapı donanımlarının pazarlanması.

Pinsanon, otantik 304 tüpüyle ünlüdür, ürünler yaygın olarak belediye mühendisliğinde, tabelasını, dolaplarda, otomobillerde, su temini ev mobilya endüstrisinde vb. Kullanılmaktadır.

Şirket ayrıca, yüksek kaliteli renkli paslanmaz çelik boru ve konektörlerde uzmanlaşmıştır; geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz renkli paslanmaz çelik ürünler kaynak ve montajdan arındırılmış, bir dizi patentli teknolojiyi bütünleştirmiş ve renk, desen, bağlantı konusunda cesur yenilikler ve atılımlar yapmıştır. Koruyucu ağlar, merdiven korkulukları, balkon korkulukları vb. renk montaj ürünlerimiz yüksek kaliteli villalarda, yıldızlı otellerde vb.

   

Üstün ürün kalitesine ve uygun piyasa fiyatlarına dayanan ürünlerimiz hem yerli hem de yabancı müşteriler tarafından büyük memnuniyetle karşılanmaktadır. "Önce Kalite, Çeşitlilik ve Yenilik" iş felsefesine bağlı kalarak, "İlk önce dürüstlük, Müşteri" ilkesini kurumsal ilke olarak kabul ediyoruz. Şirketimizdeki tüm personelin ortak çabaları ve yeni ve eski müşterilerin güçlü desteği ile birlikte kesinlikle mükemmel bir gelecek yaratacağız!


"En İyi Kalite, En İyi Hizmet" sloganımızdır. Başarıya varabiliriz! İşbirliğine danışmak ve görüşmek üzere içten ve dıştan müşterilere hoş geldiniz diyoruz!

İletişim bilgileri
Foshan Nanhai Pinsanon Metal Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Silvia Wu

Tel: +86-13250100500

Faks: 86-757-85550009

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)